Biatlon

14. ledna 2017 v 21:22 | Veroniccass |  Other Categories
Ahoj,

jsem presvědčená, že každý z nás má pro nějaký sport/věc/seriál slabost. Mně v posledních letech do srdce zasáhl Biatlon! A to až do takové míry, že jsem nervózní, když nevidím jakýkoliv závod a pouštím si záznamy. :D Před nedávným časem (15 - 18. 12. 2016) se konal Světový pohár ve Vysočina Areně, která leží v Novém Městě na Moravě a já samozřejmě nemohla chybět. Lístek jsem měla koupený již několik měsíců dopředu, protože sehnat ho pár dní před závodem bylo téměř nemožné. I co se týče ubytování v okolí 50 km bylo velmi tvrdým oříškem něco sehnat. Mně se to povedlo 2 měsíce předem a to ve městě Jihlava, které leží cca. 1h od centra dění, kde se biatlon pořádal.
Co se týče akce, tak atmosféra v NMNM byla bezkonkurenční. Nikdy jsem tolik lidí na stadionu neviděla a moc se mi tam líbilo. Ačkoliv jsem hrozný "zmrlík", tak i stání 8 hodin na stadionu v mínusových teplotách jsem byla ochotná přetrpět. A opravdu to stálo za to! Říkáte si 8 hodin? Ano, musela jsem přijet o 3 hodiny dříve, abych měla to nejlepší místo a pohodlně viděla. :-D Organizace byla poměrně zvládnutá i když nějaké maličké nedostatky, jako jsou fronty na občerstvení či málo místa na stadionu, by se našly, ale to se dalo očekávat.
Korunku všemu tomu navršila naše Gabča Koukalová v posledním závodě s hromadným startem, kde vybojovala zlatou medili a celá aréna byla u vytržení. Ty emoce byly nádherné, ale to pochobí jen ten, co to zažije na vlastní kůži.

A co vy, sledujete biatlon nebo nějaký jiný sport či máte jinou závislost? :-)

Veroniccass :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 realitiocz realitiocz | 5. února 2017 v 22:51 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama