Nový rok - nový začátek?

3. ledna 2017 v 17:27 | Veroniccass |  Other Categories
Ahoooj,

nejříve bych vám všem chtěla popřát do nového roku všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů a především, ať jste spokojeni se svým životem a podaří se vám splnit vaše sny. :-)
Již rok 2016 byl pro mě velmi obohacující a podařilo se mi uskutečnit plno zajímavých plánů a získat řadu zkušeností. Za tu největší považuji vycestování do USA, kde jsem strávila celkem 4 měsíce a uvědomila si své priority. Zjistila jsem, že kolem sebe nechci 100 ani 50 kamarádů, ale k životu mi stačí pouze 2-3 u kterých vím, že se na ně mohu spolehnout a že mě vždy podpoří. Také jsem přišla na to, že moje rodina je pro mě vším. Né, že bych to předtím nevěděla, ale teprve, když jste od sebe tak daleko, dokážete ocenit, jak úžasná vlastně je. V USA jsem poznala spoustu lidí z celého světa, které takové štěstí neměli a proto si ještě více vážím společných chvil a časů, které můžeme strávit spolu.♥
Co očekávám od roku 2017? Co se týče nějakých předsevzetí, tak na ty já moc nevěřím. Pokud něco opravdu chcete, nemusíte čekat na Nový rok, ale uděláte to hned. Avšak mám pár cílů, kterých bych ráda v tomto roce dosáhla. Jeden z nich je pokračovat a dále prohlubovat znalosti ve zdravém životním stylu. S tím souvisí i další výzva, kdy chci pracovat na zdokonalení své fyzičky a zdolat na konci dubna Spartan race! Jako další cíl je dokončení vešekerých zkoušek na magisterském studiu a na začátku dalšího roku úspěšně odstátnicovat. Státnice si protahuji z důvodu opětovného vycestování, které chci v létě podniknout a musím si zachovat status studenta. O další cestě vám uričtě napíšu článek někdy jindy. Samozřejmě je toho více, co bych si od roku 2017 přála, tak uvidíme, kam mě nohy zanesou a co mi ten život opět přichystá za překvapení. Doufám, že i pro vás bude tím jedinečným a získáte spoustu nezapomenutelných okamžiků.

Veroniccass 2017 ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama